Letenky Expecta

Letenky Expecta

Jak vše funguje?

  • Prostřednictvím vyhledávacího formuláře na webu  si vyberte zájezd podle destinace na mapě.
  • V případě, že je zájezd volný, systém Vás automaticky vyzve k vyplnění přihlášky.
  • Posledním krokem je výběr způsobu platby, dle Vašich možností.

V případě, že si vyberete jako způsob uhrazení platbu kartou, letenka bude ihned zaplacena.

Jestli zvolíte platbu eKontem či bankovním převodem, potom dojde k závazné objednávce až tehdy, co budou peníze připsány na účet. Při tomto druhu platby vám na Váš email dojdou všechny potřebné údaje ke zdárnému dokončení transakce. Pokud by byl mezitím zájezd v daném termínu vyprodán, ihned Vás bude telefonicky kontaktovat operátor a obeznámí Vás s dalšími pokyny. Buď si vyjednáte adekvátní alternativu, anebo Vám budou vráceny peníze v plné výši.

Nejlepší variantou úhrady letenky je platba kartou, protože systém plně splňuje bezpečnostní požadavky Raiffeisenbank. Největší výhodou je, že nemusíte nikam chodit a zájezd je okamžitě rezervován. Další výhodou je, že při platbě kartou jsou Vám většinou nabídnuty různé slevy či doplňkové produkty zdarma.

  • Ihned po rezervaci zájezdu Vám na Váš email dorazí kopie kupní smlouvy.
  • Nejpozději do 14 dnů před odletem Vám na email dorazí cestovní pokyny pořadatele zájezdu společně s vouchery. V případě, že jste si vybrali Last Minute, dokumenty vám budou doručeny způsobem, který je pro vás nejvýhodnější.
  • Na letiště se dostavte s dostatečným časovým předstihem.

Objednávka

  1. Výběr – vyberte si zájezd, hotel či letenku
  2. Zadání údajů – zadejte osobní údaje a vyberte způsob platby
  3. Cestovní smlouva – Po odeslání objednávky Vám na email dojde platná cestovní smlouva s všeobecnými podmínkami Expecty. Smlouvu nemusíte podepisovat a odesílat zpět. Ve smlouvě naleznete unikátní číslo, které v případě platby převodem použijte jako variabilní symbol.
  4. Cestovní pokyny – Pokyny nebo vouchery jsou klientovi odeslány ihned po jejich vystavení pořadatelem zájezdu dle jeho podmínek. Dokumenty Vám budou odeslány buď na email, nebo poštou na Vaši adresu. V případě last minute zájezdu si všechny dokumenty vyzvednete až ve stánku na letišti.