Studium v Anglii

Studium v Anglii

 

Chci studovat v Anglii a chci se naučit skvěle anglicky! Jsou tohle vaše vysněné cíle? Pojí se k nim ještě láska k britskému přízvuku, plná MPtrojka britských kapel a sny o červené telefonní budce? Co ještě děláte v Čechách? Studovat v Anglii je snazší, než byste čekali! Studium v Anglii pořád máme v hlavách zafixované jako něco, co si můžou dovolit jen ti nejlepší a nejbohatší. Jenže tohle už dávno neplatí.

 

Angličtina v Anglii: Rozmluvte se!

Udělejte si parádní výlet, poznejte svět, získejte řadu skvělých kamarádů a kontaktů. Zní to zábavně, je to navíc i nejefektivnější způsob, jak se rozmluvit. Nejtěžší na tom všem je začátek – odhodlat se vybrat si školu. V ČR existuje řada organizací, jazykových škol a firem, které Vám pomohou studium na anglické škole zařídit.

 

Dáte přednost dražšímu životu v Londýně anebo chcete vychutnávat doušky čerstvého vzduchu někde na anglickém pobřeží? Sestavili jsme pro vás profily čtyř zajímavých anglických škol, kde vás naučí dobře anglicky! Studium na nich zařídí Jazyková škola Elvis – odborník, který má s jazykovým studiem v zahraničí mnohaleté zkušenosti. Více info na stránkách studium v zahraničí.

 

Jazyková škola Elvis doporučuje ke studiu angličtiny v Anglii tyto školy:

 

  • Brighton & Hove – dlouhé pláže, zelené kopce a Londýn hodinu cesty – Brighton je historickým centrem jižní Anglie, kde se nejen dobře žije, ale i studuje. GEOS English Academy Brighton & Hove sídlí ve čtyřech viktoriánských domech jako z Harryho Pottera!
  • Bournemouth – v přímořském letovisku u Dorsetu lze studovat na Bournemouth International School, 5 minut od písčité pláže. BIS je menší škola s rodinnou atmosférou.
  • Londýn – Kosmopolitní Londýn je snem plným britské hudby, památek, módy a zábavy. Na GEOS English Academy London si vyberete nejen kurzy angličtiny, ale i pracovní a studijní pobyty. Na East London School of English se můžou zapsat i 16 letí studenti.
  • Eastbourne – nejslunnější letovisko na jižním pobřeží Anglie hostí školu GEOS LTC International College Eastbourne. Ta sídlí v zámečku Compton Place z 18. Století.

 

Nezaujala Vás pro studium angličtiny Anglie? Zkuste třeba studium v Irsku nebo studium v USA. Pro odvážnější studenty angličtiny je k dispozici také Nový Zéland, Kanada nebo Austrálie.

 

Nebojte se a využijte nabízených možností. Svět přeje připraveným. Díky studiu angličtiny v zahraničí získáte nové zkušenosti, přehled a kontakty. Dovedeme si tvrdit, že Vám toto rozhodnutí doslova změní život. Tak proč váhat? Chcete přece poznat svět!